Míč u Splavu

Datum konání:  22.7.2017

Místo konání : Haškova GPS 48°46’3.407″N, 16°53’1.579″E

Dovednostní klání v míčových disciplínách Nohejbal, Volejbal, Badminton, Tenis


  • Max počet 20 dvojčlených týmů. (4 skupiny A,B,C,D po 5 družstvech).
  • Každý tým si zahraje min. 4 zápasy od každého sportu ve skupině.
  • Soutěže se hrají vyřazovacím systémem. Dosažené umístění v jednotlivých disciplínách je bodově ohodnoceno.
  • Po odehrání všech soutěží se bodové hodnoty sečtou a stanoví se pořadí.
  • V případě rovnosti bodů, rozhoduje vyšší počet nejvýše dosažených umístění.
  • Cenami budou odměněny minimálně tři první dvojice.
  • Občerstvení je zajištěno v areálu sportoviště. V ceně startovného jsou 2x jídlo + pití.
  • V případě nepříznivého počasí bude akce probíhat v multifunkční hale a počet disciplín bude omezen.

Soutěžící si zajistí vhodnou sportovní obuv (obuv do haly se bude kontrolovat!!).
Hráči, kteří budou přichyceni s obuví od antuky v Badmintonové hale, budou penalizováni odečtem 1 bodu!!!


Cena

Cena 1000kč za tým – záloha  400kč nutná, převodem na účet 3614569369/0800  – název týmu do poznámky


Struktura turnaje:

  • Skupiny A, B se odeberou na tenis a C a D odehrajou nohejbal.
  • Ve skupině každý s každým vítěz bere tři body – 2 týmy s nejvíce body postupují dál.
  • Čtvrtfinále se odehraje hned po zjištění postupujících.
  • Pak se prohodí hřiště, ti co hráli tenis, půjdou na nohejbal.
  • Nejužší místo bude na nohejbale, prosím tedy všechny účastníky, aby tam týmy dávaly pozor, kdo kdy bude hrát dle rozpisu.
  • U ostatních sportů je dostatek hřišť, aby byl čas na případné diskuze a tak dále.
  • Jakmile se odehraje čtvrtfinále u prohozených skupin, na jednotlivých plochách se odehrají finálová utkání.
  • Nové losování BADMINTON A VOLEJBAL. Stejný způsobem se odehraje i tohle kolo.
  • Sečteme body a vyhlásíme vítěze.
  • Pokud by se stalo, že dojde ke shodě bodů, tak vítězí ten tým, který postoupil vícekrát z lepší pozice ze základní skupiny.
  • Další možnost doufám nenastane, ale nějak bychom si poradili:)

Harmonogram turnaje :

Rozpis UTKÁNÍ

7:00-7:30  losování,prezentace týmů na ESKU v ul. U Splavu

7:30-10:30  začátek turnaje  – skupina A, B – Tenis STK Tenisové kurty  – skupina C, D – Nohejbal ESKO

10:30-13:30  výměna skupin – skupina C, D – Tenis – skupina A, B – Nohejbal

13:30-14:30 boje o první místa ve skupině Tenis, Nohejbal

14:30-17:30 přechod na další sport – skupina A, B – Volejbal ESKO – skupina C, D – Badminton U Macha

17:30-19:30 skupina C, D – Volejbal – skupina A, B – Badminton

19:30-20:30 boje o první místa ve skupině Volejbal,Badminton

20:45-21:15 vyhlášení vítěze turnaje



width=